Hakkımızda

Moon Elektrik Kurumsal Bilgiler
_______________

Moon Elektrik A.Ş

Firma Yapısı:    A.Ş
Kuruluş Yılı:     06-12-2013
Ticari Sicil No:  893591
Vergi Dairesi:    Şişli
Vergi No:           6222435407
Adres    :            Halil Rıfat Paşa Mahallesi Yüzer Havuz Sokak Perpa Ticaret Merkezi A BLOK Kat 8  No : 704 Şişli/İSTANBUL
Tel:                     +90(212) 2106960   Moon Şube : +90(212) 2106961
E-Mail:               bilgi@moonelektronik.com.tr
Web:                  www.moonelektronik.com.tr 

 

Moon Elektrik A.Ş ŞUBE BİLGİLERİ

Firma Yapısı:    A.Ş
Kuruluş Yılı:     21-08-2023
Ticari Sicil No:  893591
Vergi Dairesi:    Şişli
Vergi No:           6222435407
Adres    :            Halil Rıfat Paşa Mahallesi Yüzer Havuz Sokak Perpa Ticaret Merkezi A BLOK Kat 8  No: 846 Şişli/İSTANBUL
Tel:                     +90(212) 2106960   Moon Şube : +90(212) 2106961
E-Mail:               bilgi@moonelektronik.com.tr
Web:                  www.moonelektronik.com.tr

 


Firmamız kablo sektörü içerisinde geçmişten gelen deneyim ve tecrübe ile hizmet vermekte olup geleceğe emin adımlar ile yürümektedir. Kablo sektörü içerisinde ihtiyacınız olan ürünün en kısa süre içerisinde temin edilmesine olanak sağlayan firmamız tüm hizmetini garanti kapsamı içerisinde sunmaktadır. Alanında uzman kadromuz ile profesyonel çalışmalar yaparak sektör içerisinde lider konumda yer almaktayız. Spiral kablo çeşitlerinden tekstil örgülü kablo çeşitlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Firmamız kaliteli ürün ekonomik fiyat politikasını benimseyerek müşterilerine destek olmaktadır. Bundan dolayı size sunduğumuz hizmet içeriğimizden güven içerisinde yararlanabilirsiniz. Kablolarda ihtiyacınıza özel stok çalışmasına da yer verilmektedir. Ayrıca sunduğumuz tüm kablo modelleri kaliteli olmalarından dolayı uzun süreli kullanım açısından da size kolaylık sağlayacaktır. 

Misyonumuz 
Firma misyonumuz sektörün ihtiyacı olan kabloları kaliteli bir şekilde müşterilerimize ulaştırmak ve tüm ihtiyaçlara hızlı bir şekilde cevap vermek yer almaktadır. Müşteri memnuniyet ilkesine bağlı kalınmakta ve müşteri odaklı çözüm anlayışı benimsenmektedir. Online hizmet sayesinde ihtiyacınız olan ürüne kısa süre de ulaşım sağlayabilir ve hızlı kargo seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Spiral kablo çeşitlerinde istediğiniz özellikteki tüm ürünler firma stoklarımızda yer alır. Ayrıca ihtiyaca yönelik ürün temini konusunda da firmamız kurumsal olarak hizmet verir. Bundan dolayı güven içerisinde hizmet alabilir ve bulunduğunuz alanda fark oluşturabilirsiniz. 

Vizyonumuz
Güvenilir online satış hizmeti sunarak ürünlerimizin sektör içerisinde dağılımını sağlamak vizyonumuz içerisinde yer alır. Tekstil örgülü kablo satışında hızlı ve güvenilir hizmet vermek ve hizmet kalitesini her geçen gün arttırmak da firmamızın ilkeleri arasında yer alır. Geniş hizmet ağımız sayesinde tüm ihtiyaçlarınıza anlık olarak cevap verilir. Kablo günümüzde en çok kullanılan ürünlerin başında gelir. Bulunduğunuz sektör içerisinde kullanacağınız bu kablolardan tam bir verim alınmak isteniyor ise mutlaka kaliteye önem verilmelidir. Bunun için ürünlerimizden kalite kavramı içerisinde yararlanabilir ve bu sayede herhangi bir mağduriyet yaşamazsınız. 
____________________
Moon Elektronik şirketinin tüm hizmetleri yasal çerçeve içerisinde size sunulur. Kurumsal ilkelere bağlı olarak uzman personel tarafından destek hizmeti vermektedir ve her iş süreci garanti kapsamı içerisinde yer almaktadır.

Yukarı