Ödeme ve Teslimat

www.moonelektronik.com.tr  Türkiyenin her yerine kablo satış ve teslimatı sağlayabilmektedir. Vermiş olduğunuz siparişlerinizin teslimatları Moon Elektrik Elektronik ve İnşaat Sanayi Limited Şirketi güvencesi altında anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından yapılmaktadır.

- Hafta içi saat 15:00'e kadar Cumartesi ise 11:00 e kadar vermiş olduğunuz siparişler, ürünler stokta ise aynı gün işlem görürler. Bu saatlerin dışında verilen siparişler ilk iş günü içinde işleme alınırlar.
- Vermiş olduğunuz siparişler, ürünlerin stoklarımızda bulunması ve  15:00'a kadar sipariş vermeniz durumunda aynı gün anlaşmalı olduğumuz kargo şirketine teslim edilir.  Hazırda bulunmayan ya da sipariş üzerine üretimi yapılan ürünlerin gönderimleri ise en geç siparişin verildiği günden sonraki 3-5 iş günü içerisinde siparişiniz de belirtmiş olduğunuz kargo firmasına teslim edilir.
- Kargo şirketleri sipariş etmiş olduğunuz ürünleri Mücbir sebepler hariç resmi tatil ve pazar günleri dışında kalan tüm günler (Cumartesi dahil) teslim edilebilmektedir. Kargo firmalarının ortalama teslim süreleri 1-3 iş gündür. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi mevcut değil ise Mobil Bölge olarak tabir edilir ve haftanın belirli günlerinde size ürün teslimi yapılır. Söz konusu ücretler ve tedarik süreleri il, ilçe merkezleri için geçerlidir. İl /ilçe merkezlerimiz ve mobil bölge dışında kalan bölgelere ürün teslimatı yapılamamaktadir yada extra bir kargo ücreti talep edilerek yapılabilmektedir.

Stok Sorunları
1- www.moonelektronik.com.tr sitesinde bulunan ürünlerin bir çoğu için stok tutmakla birlikte hepsini stoklarında bulunduramamaktadır. Bu tür ürünler sipariş üzerine üretici / tedarikçi firmalardan sağlanarak üye adresine teslim edilmektedir. Bu nedenle üretici / tedarikçi firmanın elinde bulunmayan sipariş ürünleriniz size mail veya telefon yolu ile bildirilerek görüşünüz alınacak ve verdiğiniz karara göre hareket edilecektir.
2- Bu durumdaki ürünler için değişim hakkınızı kullanmak isterseniz aynı fiyattaki bir başka ürün kargo giderleri www.moonelektronik.com.tr' a ait olmak üzere tarafınıza gönderilecektir.
3- Temin edilemeyen ürünler için iade hakkınızı kullanmanız durumunda ürünün karşılığı hesabınıza iade edilecektir.

Adres Bilgileri
Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz.

Teslimat Takibi
Satın almış olduğunuz ürün/ürünlerin siparişden teslimata kadarki tüm aşamalarını "Siparişlerim" adımından takip edebilirsiniz. Ayrıca gerekli durumlarda siparişinizin durumu hakkındaki bilgiler sistem tarafından otomatik olarak tarafınıza mail yoluyla bildirilecektir. Bunun dışında 0505 672 14 56 veya 0 212 210 69 60 nolu telefondan Müşteri Hizmetleri servisimizle iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.

Kargoda bulunan siparişlerinizin o anda hangi aşamada olduğunu öğrenmek isterseniz "Siparişlerim" adımından sipariş numaranızı seçerek detay'a tıklayınız. Sipariş detayının bulunduğu sayfada "Kargom Nerede" linkini kullanarak siparişinizin o anda nerde olduğu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ürün Teslimatı
Siparişteki ürün/ürünlerin stoklarda olması durumunda en geç 3 iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilir. Belirtilen adresin yanlış / eksik olmasından kaynaklanan veya kargo firması tarafından kaynaklanan gecikmelerden Moon Elektrik Elektronik ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi ( www.moonelektronik.com.tr ) Sanal Mağazası sorumlu değildir.

Siparişinizi Teslim Alırken
Kargonuzu mutlaka kargo görevlisinin yanında kontrol ediniz. Eğer ürününüz size hasarlı olarak geldi ise lütfen kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatınız ve bizimle telefon veya e-mail yoluyla iletişim kurunuz. Ya da bu tutanak ile birlikte ürün ve/veya ürünleri faturaları da yanında olarak bize geri gönderebilirsiniz. Ürünler bize ulaştığında sorun en kısa sürede çözülerek yeni ürünleriniz kargo ücretleri tarafımızdan karşılanılarak size tekrar gönderilecektir.

Kargo ile teslimi yapılan siparişler eğer farklı bir fatura adresi belirtilmemişse, tamamı faturaya göre ve faturası ile birlikte kargo firmasına teslim edilmektedir. Siparişinize göre oluşturulan faturalarımız yollanan siparişinizin ayrılmaz bir parçasıdır. Faturanız, siparişinizin yer aldığı kolinin dışında, şeffaf plastik bir cep poşeti içinde size ulaştırılmaktadır. Herhangi bir nedenden dolayı kargo firması tarafından bu cep içerisinde bulunan fatura size teslim edilmez ise lütfen kargo yetkilisine hatırlatınız ve faturanın teslimi isteyiniz. Tüm taleplerinize rağmen teslim edilemeyen fatura için lütfen tutanak tutturunuz ve durumu E-posta bilgi@moonelektronik.com.tr adresimizden veya telefonla 0505 672 14 56 bize bildiriniz. En kısa zamanda aslı gibidir kaşeli bir kopyası tarafımızdan size yollanacaktır. Eğer fatura adresi olarak farklı bir adres belirtmişseniz kargonuz size irsaliye ile ulaştırılacak, faturanız ise belirtmiş olduğunuz fatura adresine posta yoluyla ayrıca gönderilecektir.

Yukarı