Sıkça Sorulan Sorular

Kablo seçimlerini nasıl yapabiliriz?

Kablo seçimleri kategorilerine ve alanlarına göre özel olarak e-ticaret sistemimizde ayrılmıştır. İsterseniz kategoriler ve alt kategorilerin üzerinden giderek istediğiniz ürünü kolayca bulabilirsiniz. Kategorilerde listelenen kablo ürünleri sayfasına geldiğinizde ürünleri fiyata göre artan, fiyata göre azalan, alfabetik A'dan Z'ye, alfabetik Z'den A'ya göre sıralayabilirsiniz. Ya da arama kısmına aradığınız kablo ürününü yazarak hızlıca ulaşabilirsiniz. 

 

Blendajlı kablo arıyorum, sitenizin hangi kısmından bulabiliriz?

Blendajlı kablo olarak sistemimizde sadece bakır örgülü kablolar satılmaktadır. Kablolar > Sinyal Kontrol Kabloları > LIY(st)CY Kablolar, LIH(st)CH Kablolar, LIYCY Kablolar, LIHCH Kablolar gibi ürünler içerisinden aradığınız kesiti bulabilirsiniz. Ya da e-ticaret sitemizin arama kısmına yukarıda belirttiğimiz kablo isimlerini yazarak hızlıca ilgili ürüne ulaşabilirsiniz.

Kablolarınız bilinir ve güvenilir markaların ürünleri midir?

Satışını yaptığımız kablolarımızın hepsi 100% bakır iletkenli kablolardır. Garantisini veren her üretici marka Moon Elektronik e-ticaret sistemindee kablo ürünlerinin satışını yapmak için bilgi@moonelektronik.com.tr mail adresinden başvuru yapabilirler. Bunun yanı sıra dönemsel olarak tüm kablolar teknik analize gönderilmekte ve güvenilirliği test edilmektedir.

Kablolarınız stoklarda hazırda bulunan kablolar mıdır? Teslim süreleri ne kadardır?

E-ticaret sistemimizde vitrin edilen bütün kablolarımız stoklarda mevcuttur. Ayrıca taleplere göre özel kablo üretimi de yapılmaktadır. Siparaş verilen kabloların teslimi için Moon Elektronik hemen işlemi başlatmaktadır. Kablo ürünleri sipariş sırasına göre maksimum 3-5 gün içerisinde müşterilerimizin anlaşmalı olduğu kargoya teslim edilmektedir. 

Aradığım kablonun ismini bilmiyorum? Bana nasıl yardımcı olabilirsiniz?

Aradığınız kablonun ismini hatırlamıyorsanız eğer Moon Elektronik e-ticaret sitemizde bulunan online chat kanalından ya da direkt iletişim bölümündeki form, telefon ve ilgili mail adreslerimizden, 7/24 tüm sorularınızı iletebileceğiniz WhatsApp +90 (505) 672 1456 hattımızdan müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz. 

Spiral kablo satışlarınızda minimum ambalaj miktarı ne kadardır?

Moon Elektronik şirketinin spiral kablo satışlarında minimum ambalaj miktarı yoktur. Müşterilerimizin 1 adet spiral kablo siparişlerine de cevap vermekteyiz.

Kablo satışlarında standart ambalajlar dışında müşteriye özel miktarlar mümkün müdür?

Evet. E-ticaret sistemimizde vitrin edilen ve standart ambalaj olarak satışa sunulan kablo ürünlerimizin dışında müşteri taleplerine göre de özel miktarlar hazırlanabilmektedir. Özel kablo siparişleri için sitemizin yetkilileri ile direkt iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Hemen iletişime geçmek için tıklayınız!...

Kablo toptan satışlarınız var mıdır ve ek indirime tabi midir?

Toptan kablo siparişleriniz için bizimle irtibata geçmeniz durumunda ek iskontolar sağlanabilmektedir. Kablo toptan satışlarımızdaki en avantajlı fiyatları öğrenmek için tek yapmanız gereken aramak. Tel: +90 (212) 210 69 60

Spiral kablolarda boy hesabı nasıl yapılmaktadır? Bilgi verebilir misiniz?

Elbette. Spiral kablolarda uzunluk müşteri taleplerine göre ilgili ürünün kapalı durumdaki uzunluğu ya da toplamda çalışacağı uzunluk baz alınarak hesaplanmaktadır.

Spiral kablolarda Moon Elektronik e-ticaret sitesinde satışta olan (uzunluk) boylar dışında sipariş verilebilir mi?

Evet. Özel uzunlukta (boyda) spiral kablo ürün talepleri için Moon Elektronik müşteri yetkilisiyle görüşüp özel spiral kablo üretimi için sipariş verebilir ve tarafınıza yapılacak teslim tarihi hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Özel spiral kablo üretimi için Moon Elektronik şirketinden sipariş oluştursak ne kadar zamanda teslim edilir?

Özel sipariş verilen spiral kablo ürünü Moon Elektronik e-ticaret sisteminde vitrin edilmeyip stoklarda var ise maksimum 1 hafta içerisinde teslim edilmektedir. Stoklu olmayan spiral kablo ürün talepleri için tüm ihtiyaçlarınızı ve özel üretim miktarını müşteri temsilcisiyle görüşmeniz halinde teslim tarihi hakkında bilgi sahibi olabilmektesiniz.

Spiral kablolarda renk seçenekleri fiyatı değiştirir mi?

Spiral kablo ürünlerimizde stokta bulunan kablolar için renk alternatifi bulunan aynı iki kablonun fiyatı rengine göre değişkenlik göstermez. Farklı renkteki aynı spiral kablo ürünleri aynı fiyattadır. Farklı kesit, farklı renk ve özelliklere sahip tüm spiral kabloları detaylı incelemek için tıklayınız.

Spiral kablolarda sektöre özel kablo var mıdır?

Spiral kablo ürünleri sektöre özel hazırlanabilmektedir. Özel spiral kablo talepleriniz için Moon Elektronik şirketiyle iletişime geçiniz. 
Tel:  +90(212) 210 6960, WhatsApp 7/24:+90(505) 672 1456, E-Mail: bilgi@moonelektronik.com.tr 

Satışa sunduğunuz spiral kablolar suya karşı dayanıklı mıdır?

Moon Elektronik e-ticaret sisteminde vitrin edilen ve satışı yapılan tüm spiral kablolar suya ve deniz suyuna karşı dayanıklıdır.

Spiral kablolar ile burgulu kablolar aynı mıdır?

Türkiye’de bölgeye bağlı olarak spiral kablolar burgulu kablo olarak da anılmaktadır. Fakat doğrusu burgula kablo yerine spiral kablo denilmesidir. 

Yukarı